Dárkové poukazy

Facebook
G+
Instagram
Kontaktujte nás
Dárkové poukazy

Hledáte dárek k narozeninám, Vánocům či ostatním výročím pro své příbuzné, přátele nebo jednoduše těm, na kterých Vám záleží? Chcete koupit dárek, který neurazí?

Darujte dárkový poukaz na zájezd v libovolné hodnotě z nabídky naší cestovní agentury a tím tak zakoupíte dárek, který každého jistě potěší. Obdarovaný si sám nebo s naší pomocí vybere z nabídky zájezdů do celého světa od našich partnerských cestovních kanceláří, např. letní či zimní dovolenou, poznávací zájezdy, wellness víkendy či zájezdy za exotikou. 

Poukaz objednávejte na naší emailové adrese info@kiora.cz či na kontaktním telefonním čísle. Dárkové poukazy Vám samozřejmě vyplníme a upravíme dle Vašich přání. 

Vzory dárkových poukazů:

Obchodní a platební podmínky pro dárkové poukázky

1. Doba platnosti je 12 měsíců od data vystavení včetně.

2. Dárkové poukazy můžete uplatnit ode dne, kdy bude příslušná částka připsána na účet cestovní agentury. Toto datum bude objednavateli oznámeno  telefonicky nebo emailem. Před tímto datem není možné poukazy uplatnit.

3. Pokud poukaz nebude uplatněn, stává se neplatným a objednavatel nemá nárok na peněžní náhradu ani na vystavení nového poukazu.

4. Dárkové poukazy lze využít pouze k úhradě zájezdu.

5. Poukázky musí být čerpány v plné hodnotě a nejsou směnitelné za hotovost.

6. Nelze nárokovat možný rozdíl mezi případnou nižší cenou zájezdu a nominální hodnotou poukázky.

7. Přesahuje-li hodnota zakoupeného zájezdu hodnotu poukazu, doplatí kupující rozdíl hotově, převodem nebo vkladem na bankovní účet.