Zájezdy německé cestovní kanceláře

Facebook
G+
Instagram
Kontaktujte nás
Zájezdy německých cestovních kanceláří

Víte, že si s naší agenturou můžete zakoupit i zájezdy německých cestovních kanceláří?

Dovolená zakoupená přes německou cestovní kancelář sebou nese určité výhody, díky kterým tento způsob nákupu dovolené začíná preferovat čím dál tím více lidí. Dovolená přes německou cestovní kancelář nese své výhody, široká nabídka zájezdů s odlety z Německa, z Vídně i odlety z Prahy. Zájezdy z Německa typu last minute objednávejte nyní za opravdu ty nejlepší ceny.

Zájezdy německé cestovky

Výhody a nevýhody cestování s německými kancelářemi

Výhoda č. 1 Cestování s německou cestovní kanceláří je většinou levnější?

Vrtá Vám hlavou otázka, jak je možné, že přes německé CK jsou obdobné zájezdy někdy až o několik tisíc Kč levnější než přes české CK? Odpověď je prostá. Německý trh je oproti tomu českému mnohem větší, němečtí občané jsou v průměru bohatší a nejen proto jich cestuje větší počet do zahraničí. To že je německých obyvatel větší počet než českých, a tudíž už jen z tohoto faktu bude i více německých turistů, je zřejmé. Právě z těchto důvodů jsou německé kanceláře silnější v domlouvání si cenových podmínek s leteckými společnostmi a s majiteli ubytovacích kapacit po celém světě. Právě to je důvodem proč jsou kolikrát zájezdy o několik tisícovek korun nižší při koupi přes německou kancelář.

Výhoda č. 2 Cestování s německou CK představuje vyšší kvalitu služeb

Tento bod je možná trochu diskutabilní, protože rozdíly už se hodně tenčí a markantnějších rozdílů jsme si mohli všimnout před několika lety. Poskytovatelé služeb po celém světě mají německé turisty opravdu v lásce a odráží se to i na servisu, který jim poskytují. To samozřejmě souvisí i s povahou Němců, kteří se nestydí říci si o odpovídající standard služeb, za který si zaplatili, a pokud by ho nedostali, neměli by důvod se za službami vracet. Klienti se s německou cestovní kanceláří cítí opravdu velmi komfortně a mají pocit, že dostávají to, za co si náležitě zaplatili.

Výhoda č. 3  Nižší pravděpodobnost, že potkáte na dovolené Čechy

Ne všem českým turistům vyhovuje letět na dovolenou a mít kolem sebe v letadle a v hotelu ve své většině opět Čechy. Co si budeme říkat – když chcete vycestovat z České republiky, většinou si chcete odpočinout a nepotřebujete všude slyšet češtinu. Zároveň by bylo fajn určitě poznat i kulturu státu, kam jste si dovolenou zakoupili, nemyslíte? J

Výhoda č. 4 Pohodlnější létání a kratší čas strávený na letištích

Kdo pravidelně cestuje i do vzdálenějších destinací, tak určitě bude souhlasit s tím, že někdy je posedávání po letištích tak trošku zdlouhavé. S nákupem zájezdu přes německé cestovní kanceláře často získáte u exotických destinací přímý let bez mezipřistání - například z Vídně.

>> Zájezdy od německých cestovek <<

Jak jsme se zmínili už výše, tak to samozřejmě nejsou jen výhody, které tento druh nákupu přináší. Bereme jako nutnost Vás upozornit v zásadě na dvě věci, které je zapotřebí si uvědomit.

Nevýhoda č. 1 Cestování na letiště po vlastní ose

První z nich je, že to místa odletu se musíte dopravit po vlastní ose. Nejčastěji se odlétá Mnichova, Berlína, Drážďan, Frankfurtu či Vídně. Toto s sebou nese dodatečné náklady, nicméně například letiště ve Vídni je pro spoustu Čechů ve finále blíže než Praha, odkud většinou odlétají české CK.

Cestovní kanceláře však začínají přidávat i odlety z Prahy, i z tohoto důvodu se cestování s německými CK stává dostupnější!

Nevýhoda č. 2 Nutná alespoň minimální znalost jazyka

Druhou nutností je poté znalost německého či anglického jazyka, neboť delegáti česky téměř s jistotou mluvit nebudou. I toto však není v některých případech podmínka, neboť i německé kanceláře začínají spolupracovat s českými průvodci a proto lze využívat služeb německých kanceláři bez zbytečných obav!