Zájezdy pro seniory Francie 55+, dovolená pro seniory Francie

Facebook
G+
Instagram
Kontaktujte nás
Zájezdy pro seniory Francie 55+

Francie je centrem světového umění a architektury, vynikajících muzeí, chrámů, renesančních zámků, ale i fantastické gastronomie. Kulturní repertoár Francie je ohromující jak v objemu, tak rozmanitosti. Mezi úplně ty top památky Francie patří určitě Paříž a její Eiffelova věž, královské Versailles, celebrity přeplněná francouzská riviéra, Korsika, ale i zajímavá Normandie. Francie je konec konců světovou turistickou destinací číslo jedna s více než 80 miliony návštěvníků ročně.

Vydejte se s námi do Paříže s průvodcem a poznejte to nejkrásnější z Paříže i zámku ve Versailles a vychutnejte si romantiku francouzské metropole. 

VYBRANÉ ZÁJEZDY SENIOR 55+ FRANCIE:

Stránka 0 z 1, zobrazeno 0 nabídek z 0 celkem, od 0. do 0. nabídky.

Výhodou zájezdů typu Senior 55+ je, že za stejných výhodných podmínek s osobou starší 55 let může cestovat i mladší spolucestující jako doprovod i pokud nedosáhne požadovaného věku.

Zájezdy pro seniory 55+ jsou finančně zvýhodněné programy určené osobám starším 55 let, které mají zapsaný trvalý pobyt v některém z členských států EU. Zájezdy probíhají v termíny předsezónní a posezónní a v nabídce najdete hlavně destinace, kde je stále dostatek sluníčka.

Sleva 500