Zájezdy pro seniory Itálie 55+, seniorská dovolená Itálie

Facebook
G+
Instagram
Kontaktujte nás
Zájezdy pro seniory Itálie 55+

Nabídka levných zájezdů do Itálie pro seniory za výhodné ceny pouze u nás. Skvělá dovolená pro seniory starších 55 let do Itálie je perfektní možnost cestování za dotované ceny a proto si rezervujte svou dovolenou již nyní a získejte výhody programu Senior 55+. 

Itálie je domovem největšího počtu památek na seznamu světového dědictví UNESCO na světě. Známky umění a památky se nacházejí všude po celé zemi. Místní světová centra umění jako jsou Řím, Benátky a Florencie jsou celosvětově proslulé a přitahují návštěvníky po staletí. Itálie a její památky není však tento trojlístek. Vynechat bychom neměli určitě Pisu, Sienu, Miláno, Veronu, Bolognu, Neapol, Perugii, Abruzzo, ostrov Sardinie, jižní Itálii se Sicílií…

Kamkoli už ale v Itálii pojedete, budete pravděpodobně užívat neuvěřitelné jídlo, krajinu a pohostinnost italských lidí. Kromě svých uměleckých pokladů Itálie také nabízí krásné pobřeží, alpská jezera a hory.

V naší nabídce zájezdů pro seniory naleznete bohatou nabídku, ze které si vybere určitě každý. Řím, krásné Toskánsko a ostrova Elba, Sicílie, Sardinie, Kalábrie... Stačí si jen vybrat.

VYBRANÉ ZÁJEZDY SENIOR 55+ ITÁLIE: 

Prodloužený víkend v Římě pro seniory 55+

Prodloužený víkend v Římě pro seniory...

Itálie » Řím

4 dny    15.11.2018

Strava: Polopenze   Odlet: Praha

letecky

Domizia Palace - Kampánie pro seniory 55+

Domizia Palace - Kampánie pro seniory 55+

Itálie » Kampánie

8 dní    8.6.2019

Strava: Polopenze   Odlet: Praha

letecky

Stránka 1 z 1, zobrazeno 2 nabídek z 2 celkem, od 1. do 2. nabídky.

Výhodou těchto zájezdů je, že za stejných výhodných podmínek s osobou starší 55 let může cestovat i mladší spolucestující jako doprovod i pokud nedosáhne požadovaného věku.

Zájezdy pro seniory 55+ jsou finančně zvýhodněné programy určené osobám starším 55 let, které mají zapsaný trvalý pobyt v některém z členských států EU. Zájezdy probíhají v termíny předsezónní a posezónní a v nabídce najdete hlavně destinace, kde je stále dostatek sluníčka.

Seniorské zájezdy Itálie