Seniorské zájezdy Řecko, dovolená pro seniory

Facebook
G+
Instagram
Kontaktujte nás
Zájezdy pro seniory Řecko 55+

Nabízíme zájezdy do Řecka pro seniory za výhodné ceny. Levná dovolená pro seniory starších 55 let do Řecka je fantastická možnost cestování za dotované ceny a proto si rezervujte svou dovolenou již nyní a získejte výhody programu Senior 55+. 

Řecko je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací na světě. S více než šedesáti obydlenými ostrovy, historickými památkami, které se klenou do čtyř-tisícileté historie, idylickými plážemi a masivními pohořími, je zde široká škála turistických atrakcí, které lze v Řecku prozkoumat. A to i přes dluhovou krizi je Řecko populární tolik, jako ještě nikdy dříve.

V naší nabídce zájezdů pro seniory naleznete jak zájezdy na řeckou pevninu, tak na řecké ostrovy a nabídka je opravdu bohatá. 

Dovolená v Řecku je vždy o strávení několika nezapomenutelných dní v zemi, která se pyšní bohatou historií, starověkými památkami, krásnými plážemi a místní dobrou kuchyní.

Pokud vás lákají ostrovy, je už pouze na vás, jestli se rozhodnete pro Jónský ostrov Korfu, kde objevíte krásy uliček hlavního města Kerkyra zapsaného na seznamu UNESCO či honosný palác císařovny Sissi Achillion. Nebo snad Zakyntos, ostrov květů se snad nejkrásnější pláží Středomoří? Na Krétě se nachází největší archeologická lokalita doby bronzové Knóssos, nejznámější sídlo minojských králů anebo zvolíte poznávání krásné krétské přírody? Rhodos patří díky svému příznivému podnebí k turisticky nejvíce vyhledávaným oblastem Řecka. Má neskutečně mnoho kulturních a historických pamětihodností a navíc dlouhý pás písečných a oblázkových pláží.

Už máte vybráno, kam se vydáte?

VYBRANÉ ZÁJEZDY SENIOR 55+ ŘECKO:

Apartmánový dům Mari

Apartmánový dům Mari

Řecko » Řecko ostrovy » Kréta » Kréta sever » Malia

12 dní    29.9.2018

Strava: Bez stravy   Odlet: Ostrava

letecky

Hotel Porto Plakias & Myrtis

Hotel Porto Plakias & Myrtis

Řecko » Řecko ostrovy » Kréta » Kréta jih » Plakias

8 dní    29.9.2018

Strava: Polopenze   Odlet: Ostrava

letecky

Meropi Hotel & Apartments - senior 55+

Meropi Hotel & Apartments - senior 55+

Řecko » Řecko ostrovy » Kréta » Kréta sever » Malia

8 dní    29.9.2018

Strava: All inclusive   Odlet: Ostrava

letecky

Stránka 1 z 1, zobrazeno 3 nabídek z 3 celkem, od 1. do 3. nabídky.

Výhodou těchto zájezdů je, že za stejných výhodných podmínek s osobou starší 55 let může cestovat i mladší spolucestující jako doprovod i pokud nedosáhne požadovaného věku.

Zájezdy pro seniory 55+ jsou finančně zvýhodněné programy určené osobám starším 55 let, které mají zapsaný trvalý pobyt v některém z členských států EU. Zájezdy probíhají v termíny předsezónní a posezónní a v nabídce najdete hlavně destinace, kde je stále dostatek sluníčka.

Seniorské zájezdy Řecko