Zájezdy pro seniory Spojené arabské emiráty 55+, dovolená pro seniory Spojené arabské emiráty

Facebook
G+
Instagram
Kontaktujte nás
Zájezdy pro seniory 55+ Spojené arabské emiráty

Dlouhé kilometry krásných pláží s jemným pískem, průzračné teplé moře, Dubaj – moderní metropole obchodu, zábavy, nejmodernější mrakodrapy, luxusní hotelové resorty, perfektní golfová hřiště a celoroční teplé klima je zárukou ideální dovolené v každém období. Dovolená Senior 55+ ve Spojených arabských emirátech vám zkrátka nabídne vše, co od kvalitní dovolené očekáváte.

Dubaj pro seniory 55+ je jedním z největších lákadel tohoto typu v naší nabídce. Dubaj se za posledních 20 let změnila v supermoderní metropoli, mezi jejíž nejvyhledávanější atrakce patří nejvyšší budova světa Burj Chalífa, nejluxusnější hotel světa Burj Al Arab nebo umělé ostrovy ve tvaru palmy či zeměkoule, které vlastní ty nejznámější celebrity světa. 

Zájezdy Spojené arabské emiráty jsou považovány za zájezdy exotické, ale jsou čím dále žádanější pro relativně menší vzdálenost. Navštivte s námi Spojené arabské emiráty v čase, kdy zde panuje příjemné počasí vhodné nejen pro koupání, ale i pro objevování nevšedních zážitků této exotické země.

VYBRANÉ ZÁJEZDY SENIOR 55+ SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY:

Perly Emirátů s koupáním - akce senior 50+

Perly Emirátů s koupáním - akce senior...

Spojené arabské emiráty » Dubaj

8 dní    18.10.2018

Strava: Snídaně   Odlet: Praha

letecky LM

Stránka 1 z 1, zobrazeno 1 nabídek z 1 celkem, od 1. do 1. nabídky.

Výhodou zájezdů typu Senior 55+ je, že za stejných výhodných podmínek s osobou starší 55 let může cestovat i mladší spolucestující jako doprovod i pokud nedosáhne požadovaného věku.

Zájezdy pro seniory 55+ jsou finančně zvýhodněné programy určené osobám starším 55 let, které mají zapsaný trvalý pobyt v některém z členských států EU. Zájezdy probíhají v termíny předsezónní a posezónní a v nabídce najdete hlavně destinace, kde je stále dostatek sluníčka.