Zájezd Green Bungalows Kypr, cestovní agentura Pardubice

Facebook
G+
Instagram
Kontaktujte nás
Green Bungalows, Kypr, Jižní Kypr, Ayia Napa, 19.10.2018, Bez stravy
Green Bungalows
Termín:
19.10. – 26.10.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Katovice)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:136473133
10 005 Kč (-0 %)
Ubytování

K dispozici jsou: studia a jednoložnicové apartmány. Studia mají k dispozici jednu přistýlku a apartmány dvě přistýlky.

V 93 studiích a jednopokojových apartmánech se budete skutečně cítit jako doma. K dispozici jsou pohodlné postele a dětská postýlka je k dispozici na vyžádání zdarma. Pokoje jsou čisté a přehledné, každá jednotka má kuchyňku, obývací prostor a balkon. Můžete si vyžádat doplňky jako např .: klimatizace, trezor, servis prádelny - vše za poplatek na místě.

Poloha

Pokud hledáte ubytování s vlastním stravováním blízko centra pulzujícího města Ayia Napa na Kypru, Green Bungalows jsou pro Vás jako stvořené. Jde o rodinný komplex, který je situován jen pár minut od pláže, od centra města a od ikonického kláštera. Pokoje jsou pohodlné a připraveny k používání a přípravu pokrmů dle vašich představ. V oblasti se nachází široká škála nákupních možností (čerstvé ovoce, zelenina), noční rušný život, bary a kluby.

Služby hotelu

restaurace, bar, wifi v lobby sezónní venkovní bazén, 24 hod. recepce, klimatizace, zahrada, trezor na recepci, dětské hřiště, zahradní plochy, klimatizovaný salonek

Stravování

Možnost stravování: bez stravy, snídaně.

Kromě zařízení pro vlastní stravování, Green Bungalows mají přátelský bar, kde hosté mohou ochutnat chutné pivo nebo koktejly, občerstvení a sledovat hlavní sportovní a jiné akce na velké obrazovce.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů a transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky, příruční zavazadla, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, možnost příplatku za registrované zavazadlo

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Cena zahrnuje
letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, 7x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Vlastní strava - Self Catering (SC), transfer letiště - hotel - letiště, pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky) a výlety, místní taxy, možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí, služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně)
Cena zahrnuje
letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, 7x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Bez stravy - Room Only (RO), transfer letiště - hotel - letiště, pojištění insolventnosti
Pořadatelem tohoto zájezdu je SOLARTOUR, s.r.o., IČ 44665491.

Děkujeme! Právě jste nám odeslali NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU! Nebojte, touto objednávkou se ničemu nezavazujete. Na uvedený email jsme Vám zároveň zaslali potvrzení o přijetí objednávky, kde najdete její kompletní podrobnosti. My již nyní pouze ověříme, zda je zájezd dostupný, vyřídíme pro Vás rezervaci a v nejkratším možném čase se s Vámi spojíme.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Nebojte, odesláním NEZÁVAZNÉ OBJEDNÁVKY se ničemu nezavazujete.

Společně s provedením nezávazné objednávky Vám zašleme emailem potvrzení o přijetí objednávky, kde najdete její kompletní podrobnosti. My již následně ověříme, zda je zájezd dostupný, vyřídíme pro Vás rezervaci a v nejkratším možném čase se s Vámi spojíme.

V případě, že vybraný zájezd již nebude dostupný, najdeme pro Vás náhradní dostupnou alternativu.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK

Sleva 500