Zájezd Za krásami Skandinávie Norsko, cestovní agentura Pardubice

Facebook
G+
Instagram
Kontaktujte nás
Za krásami Skandinávie, Norsko, 29.7.2018, Snídaně

Za krásami Skandinávie

Za krásami Skandinávie
LM
Termín:
29.7. – 5.8.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / 7 nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:136411579
12 990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Náš zájezd Vás zavede do všech tří hlavních měst Skandinávie – Kodaně, Stockholmu i Osla. Cestou poznáte místní nezaměnitelnou přírodu, historické památky, vikingské pohřebiště a na závěr si můžete užít trochu adrenalinu v Goteborgském zábavním parku Liseberg.
Program
1. den - odjezd z České republiky v podvečerních hodinách

2. den - trajektem Rostock – Gedser přejezd na prohlídku Kodaně. Následuje transfer z Dánska do Švédska po Oresundském mostě. Ve švédském Malmo si prohlédneme historické centrum a poté se podíváme do Lundu na románskou katedrálu.

3. den -v ranních hodinách transfer do Jonkopingu s prohlídkou muzea Husqvarny. Odpoledne přejedeme do vesničky Granna, prohlídka skanzenu Grannabergu a obchůdků s mentolovými špalky Polkagris. Odpoledne návštěva ostrůvku Visingso.

4. den - prohlídka Stockholmu - začneme zastávkou u královského paláce Drottningholm, přejezd ke Stockholmské radnici kde se také předávají Nobelovy ceny. Následuje Korunovační katedrála Storkyrkan a staré město Gamla Stan. Na závěr možná návštěva Vasova muzea.

5. den - dopoledne příjezd do Osla. Prohlídka Frogner parku, ve kterém se nachází přes 650 soch. Procházka k centru města, královskému paláci a radnici se zvonkohrou, kde se každoročně uděluje Nobelova cena za Mír. Pokračujeme k osloskému přístavu, hradu Akerhus a osloskému dómu.

6. den -v ranních hodinách transfer do Lillehammeru. Návštěva skokanských můstků z ZOH 1994, skanzenu Maihaugen a norského olympijského muzea. Poté odjezd do švédského Goteborgu se zastávkou v Blomsholmu u Svinesundu, kde se nachází staré vikingské pohřebiště.

7. den - Goteborg – Závěrečný den ve Skandinávii strávíme prohlídkou města Goteborg. Nejprve se podíváme do městského centra, navštívíme rybí tržnici Feskekorka a poté se přesuneme ke skaliskům Saltholmen, kde během pobytu v Goteborgu relaxoval a také skládal Bedřich Smetana. Přesun do lesoparku Slottsskogen – pokud jsme během cesty neviděli žádného losa, zde ho uvidíme určitě. Následně se přesuneme do Universea – muzea se spoustou zábavních atrakcí. Na závěr navštívíme zábavní park Liseberg s několika horskými drahami. Odjezd do ČR.

8. den - návrat do Prahy v poledních hodinách.
Cena zahrnuje
• Autobusovou přepravu
• 5 x ubytování se snídaní
• 1 zavazadlo a 1 palubní tašku k přepravě
• Služby průvodce
Cena nezahrnuje
• Vstupy do objektů
• Příplatek za jednolůžkový pokoj
• Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna 27,- Kč / den
• Cestovní a úrazové pojištění během pobytu) s (pojištěním storna 30,- Kč / den
Nástup / Výstup
PRAHA – 16:00 HOD PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
ROUDNICE NAD LABEM – 16:45ČERP. STANICE SHELL, ULICE ŽIŽKOVA 2493
LOVOSICE - 17:05 ČERPACÍ STANICE BENZINA, ŽABÁK
ÚSTÍ NAD LABEM – 17:30 ZASTÁVKA MHD TRMICE GLOBUS, TYRŠOVA UL.

ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ

Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. CK s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Vega Tour s.r.o., IČ 62917072.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK