Eurovíkend Barcelona, prodloužený víkend v Barceloně

Facebook
G+
Instagram
Kontaktujte nás
Eurovíkend Barcelona

Proč zvolit eurovíkend v Barceloně?

Nasajte jedinečnou kulturu a styl v nezapomenutelné Barceloně. Udělejte si procházku po fascinujícím životě a historii tohoto neuvěřitelného města, kde se kombinují prosluněné pláže s prvotřídní architekturou a rušným nočním životem.

Od nádherných pláží po kosmopolitní nákupní zóny a unikátní kuchyni a noční život, to je Barcelona. Barcelona je právě fantastická volba pro dovolenou u moře, rodinné pobyty i pro prodloužené víkendy. Dny můžete trávit prohlídkami památek a v noci ochutnávat vynikající katalánskou kuchyni a užívat rozmanitou večerní zábavu. Každá část Barcelony má svůj vlastní charakter a historii, kdy tu naleznete snad vše od římských pozůstatků až po moderní mrakodrapy.

Památky Barcelony

Vstřebávejte místní atmosféru a obdivujte okolí, když se budete procházet po bulváru La Rambla. Navštivte náboženské umění v Museu de la Cathedral nebo prozkoumejte Park Güell či se pokochejte pohledem na některé s Gaudího mistrovských děl – od Casa Mila (zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO) a jeho nejcennější budovou, La Sagrada Familia, na kterou je velkolepý pohled hlavně v noci.

Ujistěte se, že při návštěvě si uděláte dostatek času na ochutnání španělské kuchyně a živé společenské scény. Co s večerem? Party celou noc v Eixample, posezení a relax v gotické čtvrti Barcelony ve funky jazz barech nebo zkouška svého štěstí v kasinu v Port Olimpic? To už je jen na vás.

Nenechte si také ujít jedinečnou příležitost jít po stopách legendárních hráčů FC Barcelona z minulosti a současnosti na stadionu Camp Nou.

Ubytování Barcelona

I když budete bydlet v centru města, cena ubytování v Barceloně vás může překvapit velmi příznivými cenami. Nabídka je velmi široká od 5* hotelů až po hostely a ubytovny, ubytování v soukromí, nebo kempy u moře.

Počasí Barcelona

Počasí v Barceloně

Sleva 500