First Minute Černá Hora, dovolená Černá hora 2018

Facebook
G+
Instagram
Kontaktujte nás
First Minute zájezdy Černá Hora 2018

Černá Hora se pomalu řadí mezi nejoblíbenější destinace mezi českými turisty. Důvodů je hned několik – kouzelná příroda, nádherné pláže a azurově modré moře. Černá Hora návštěvníkům může nabídnout hotelové komplexy s vysokým standardem poskytovaných služeb a to stále za velmi příznivé ceny. Pokud se rozhodnete pro dovolenou v Černé Hoře, čeká vás pobyt v kouzelné zemi, která je považována za dosud neobjevený turistickým ráj. 

ZÁJEZDY ČERNÁ HORA jsou určeny všem od mladých po rodiny s malými dětmi, ale i pro seniory, kteří mohou využít výhod dotovaných zájezdů.

Neváhejte si vybrat dovolenou v Černé hoře včas a získejte například pobyt pro děti zdarma, slevy i několik tisíc korun na osobu a další výhody! Využijte SLEVY FIRST MINUTE a zajistěte si, že DOVOLENOU DO ČERNÉ HORY budete mít za ty nejlevnější ceny.

First Minute Černá Hora

VYBRANÉ LETECKÉ ZÁJEZDY ČERNÁ HORA:

Slovenska Plaža

Slovenska Plaža

Černá Hora » Budvanská riviéra

8 dní    15.9.2018

Strava: Polopenze   Odlet: Praha

letecky FM

Stránka 1 z 1, zobrazeno 1 nabídek z 1 celkem, od 1. do 1. nabídky.

Výhody NABÍDEK FIRST MINUTE jsou bezesporu nízké ceny, jistota volného termínu pro vámi vybraný zájezd, slevy na děti či dokonce dítě zdarma a hlavně – vysoký výběr hotelů.

Zejména ty nejkvalitnější bývají těsně před hlavní sezonou již vyprodány, proto vybírejte dovolenou již včas. Mnohdy jsou navíc k zájezdům nabízeny fakultativní zájezdy zdarma anebo je poskytováno kapesné na cestu.

Proto vybírejte svou dovolenou již nyní a neváhejte využít předsezónní slevy!

first minute černá hora