Facebook
G+
Kontaktujte nás
Last minute dovolená

Nabídka zájezdů last minute u nás vždy za akční ceny. Levné all inclusive last minute zájezdy nebo luxusní dovolená s odletem nejen z Prahy, ale i dalších letišť. Oblíbené last minute destinace jako Egypt, Turecko nebo Řecko již v prodeji. 

Last minute zájezdy k moři vybírejte z tisíců termínů a užijte si na poslední chvíli svou dovolenou. Jednoduše procházejte našimi webovými stránkami nebo pomocí vyhledávacího pole vyhledejte výhodné nabídky na levné dovolené do nejoblíbenějších zemí, mezi které patří určitě Řecko, Španělsko, Chorvatsko, Bulharsko, Kypr, Turecko…

LAST MINUTE DOVOLENÁ ŘECKO      LAST MINUTE DOVOLENÁ BULHARSKO      Dovolená Egypt

Dovolená Turecko      Tunisko last minutedovolená      Španělsko DOVOLENÁ

ITALIE DOVOLENÁ      ALBÁNIE DOVOLENÁ      ČERNÁ HORA DOVOLENÁ

CHORVATSKO DOVOLENÁ      KYPR DOVOLENÁ U MOŘE      EMIRÁTY last minute DOVOLENÁ

CHORVATSKO DOVOLENÁ      maroko DOVOLENÁ U MOŘE      MALTA last minute DOVOLENÁ

Hledáte například dovolenou v Řecku? Proč nezkusit relaxační útěk na jeden z řeckých ostrovů, jako je Kréta Santorini, Zakynthos nebo Korfu? Každý z nich má svou vlastní atmosféru a nabízí návštěvníkům něco jedinečného ​​od bílých písečných pláží až po malebné hory a historické vesnice.

Nebo byste rádi Španělsko? Španělsko je klasická prázdninová destinace a jeho překrásné ostrovy Tenerife, Ibiza a Mallorka jsou pevně v hledáčku českých turistů.

Nevybrali jste si? Podívejte na naši nabídku exotických a luxusních prázdninových destinací, jako jsou Kapverdy, Kuba, Maledivy, Srí Lanka, Mauricius, Barbados a mnoho dalších. Každá z nich nabízí opravdu skvělé zážitky z dovolené, ze kterých si přivezete celoživotní vzpomínky. 

dovolená last minute, last minute zájezdy k moři