Facebook
G+
Kontaktujte nás
Last minute dovolená

LAST MINUTE dovolená nabízí úžasnou možnost nakoupit si svou dovolenou stále z velkého výběru fantastických destinací za výhodné ceny. Ať už hledáte dovolenou na pláži a na sluníčku nebo zimní radovánky, máme pro každého něco. Last minute zájezdy k moři vybírejte z tisíců termínů a užijte si na poslední chvíli svou dovolenou.

Egypt last minute dovolená

EGYPT

Řecko last minute dovolená

ŘECKO

Last minute zájezdy Španělsko

ŠPANĚLSKO

Bulharsko last minute

BULHARSKO

Turecko last minute zájezdy

TURECKO

Černá hora last minute dovolená

ČERNÁ HORA

Albánie last minute zájezdy

ALBÁNIE

Chorvatsko last minute zájezdy

CHORVATSKO

kypr last minute zájezdy

KYPR

Last minute dovolená Itálie

ITÁLIE

Tunisko last minute zájezdy

TUNISKO

 Last minute Portugalsko

PORTUGALSKO

Maroko last minute dovolená

MAROKO

Emiráty last minute zájezdy

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY

 Last minute zájezdy Malta

MALTA

Jednoduše procházejte našimi webovými stránkami nebo pomocí vyhledávacího pole vyhledejte výhodné nabídky na levné dovolené do nejoblíbenějších zemí, mezi které patří určitě Řecko, Španělsko, Chorvatsko, Bulharsko, Kypr, Turecko…

Last minute již v prodeji

Hledáte například dovolenou v Řecku? Proč nezkusit relaxační útěk na jeden z řeckých ostrovů, jako je Kréta Santorini, Zakynthos nebo Korfu? Každý z nich má svou vlastní atmosféru a nabízí návštěvníkům něco jedinečného ​​od bílých písečných pláží až po malebné hory a historické vesnice.

Nebo byste rádi Španělsko? Španělsko je klasická prázdninová destinace a jeho překrásné ostrovy Tenerife, Ibiza a Mallorka jsou pevně v hledáčku českých turistů.

Nevybrali jste si? Podívejte na naši nabídku exotických a luxusních prázdninových destinací, jako jsou Kapverdy, Kuba, Maledivy, Srí Lanka, Mauricius, Barbados a mnoho dalších. Každá z nich nabízí opravdu skvělé zážitky z dovolené, ze kterých si přivezete celoživotní vzpomínky. 

dovolená last minute, zájezdy k moři last minute