Facebook
G+
Kontaktujte nás
LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY 2018

lyžařské zájezdy 2018

Vyberte si svou zimní dovolenou za akční ceny. Lyžařské zájezdy do Rakouska nebo Itálie či Francie právě v prodeji. Zájezdy se skipasy či pouze ubytování v top střediscích pouze u CA Kiora. Dovolená na horách, to je dovolená s námi. 

 lyžařské zájezdy RAKOUSKO    lyžařské zájezdy itálie

lyžařské zájezdy Francie    lyžařské zájezdy Svycarsko

    lyžařské zájezdy Slovensko

 všechny lyžařské zájezdy

RAKOUSKO a lyžování v Rakousku   

Rakousko je neoblíbenější destinací českých lyžařů. V Rakousku je více jak 6500 kilometrů sjezdových tratí v nadmořských výškách od 550 do 3450 metrů nad mořem a nabízí vzhledem k vzdálenosti z České republiky velmi dobrý poměr kvalita/cena pro ubytování i lyžování. Místní skvěle vybavená lyžařská střediska dělají zemi ideálním místem pro trávení zimní dovolené.  

ITÁLIE a lyžování v Itálii   

Lyžování v Itálii je vyhlášené hlavně pro slunečné počasí, které tu převážně panuje. Italové jsou výborní co se týče úpravy sjezdovek a velmi pečlivě je celou zimu zasněžují sněhovými děly a každou noc upravují. Pokud přidáme zdejší úžasné scenérie, které místní Alpy nabízejí a velmi příznivé ceny v porovnání s okolními alpskými zeměmi, je Itálie horký kandidát na vaši dovolenou. Téměř všechna střediska nabízejí cenově výhodné balíčky „ubytování + skipas“.

FRANCIE a lyžování ve Francii   

Francie a lyžování, to jsou široké a dlouhé sjezdovky, kvalitní sníh a široká škála ubytovacích kapacit. Sjezdovky s převýšením až 2000 m a špičkové technické zázemí zaručují vysoce kvalitní lyžování. Téměř všechna střediska nabízejí cenově výhodné balíčky „ubytování + skipas", kdy většina apartmánů se nachází přímo na sjezdovce.

ŠVÝCARSKO a lyžování ve Švýcarsku   

Švýcarské lyžování = luxusní záležitost. Moderní lyžařská střediska, ubytování nejvyššího standardu, kouzelné scenérie, majestátní horské masivy, ale i kulinářské zážitky, to je zimní Švýcarsko. I přesto, že má Švýcarsko pověst velmi drahé destinace, budete velmi příjemně překvapeni některou cenově dostupnou a lyžařsky atraktivní nabídkou, která snadno konkuruje ostatním alpským destinacím.

NĚMECKO a lyžování v Německu   

Německo je další vyhledávanou destinací mezi českými lyžaři. Dlouhé a výborně upravované sjezdovky, moderní lanovky, služby na vysoké úrovni, velmi dobrá dostupnost, dělá z Německa ideální cíl dovolené pro toho, kdo preferuje pohodové rodinné lyžování.  

SLOVENSKO a lyžování na Slovensku   

Slovensko je pro svou blízkost velmi atraktivní destinací, ideální je zejména pro rodinnou dovolenou. Nabídka našich sousedů tvoří přes 1000 lyžařských vleků a lanovek, díky čemuž Slovensko figuruje v první desítce světového žebříčku lyžařských destinací. Stejně jako u nás se služby stále zkvalitňují, vleky se modernizují a kvalita sjezdovek se rychle zdokonaluje. Nejlepší a nejznámější slovenské středisko je Chopok, který je velmi podobný areálům v Alpách.

ZIMA 2018, Lyžařské zájezdy 2018, dovolená lyže 2018