Nákup zájezdů za benefity, dovolená za benefity

Facebook
G+
Instagram
Kontaktujte nás
Nákup zájezdů za benefity

Cestovní agentura KIORA se řadí mezi vybrané partnery programu zaměstnaneckých výhod, kde lze uplatnit zaměstnanecké benefity k úhradě Vašeho zájezdu.

Cestovní agentura KIORA nabízí všem zaměstnancům firem, které na základě závazně uzavřené smlouvy spolupracují se společností Benefit Management s.r.o., možnost čerpat tyto benefity na všechny zájezdy z nabídky cestovní agentury (na webu www.kiora.cz).

Přijímáme také poukázky Chèque Déjeuner typu Unišek, Šek dovolená a Cadhoc. Uhradit svou dovolenou u nás můžete také poukázkami společnosti SODEXO. Konkrétně můžete uplatnit poukázky Flexi Pass, Holiday Pass, Dárkový šek a Fokus Pass.

V neposlední řadě lze uplatnit také poukazy společnosti Edenred (Ticket Holiday, Ticket Multi, Ticket Dárkový).  

  • Benefit body a poukázky akceptujeme na kompletní nabídku zájezdů a ubytování a lze je uplatnit do maximální hodnoty 50% z celkové ceny zájezdů na jednu cestovní smlouvu. Benefity je možné využít na úhradu základní ceny zájezdu – nevztahuje se na úhradu doplňkových služeb (např. letištní a bezpečnostní taxy, příplatky na stravování nad rámec základní ceny, výlety apod.)
  • Platba benefity a poukázkami by měla být hlášena předem, nejpozději při rezervaci zájezdu, nelze je uplatnit zpětně.
  • Benefity a poukázky nelze směňovat za hotovost, nelze na ně vracet a to ani v případě, že dojde ke stornu zájezdu. V případě storna bude zaplacená částka v benefit bodech, po odečtení případných stornopoplatků, převedena na dárkové poukazy cestovní agentury.
  • Budete-li mít zájem hradit poukázkami a benefity bude z částky ve výši poukázek účtován manipulační poplatek ve výši 5 % + DPH
  • V případě platby poukázkami či benefity, nelze na koupi zájezdu uplatnit žádné slevy a odměny (např. sleva pro věrné zákazníky).
  • Cestovní agentura si vyhrazuje právo odmítnout platbu zájezdu benefity a poukazy.
  • Uplatnění benefitů a poukázek nad 50% z ceny rezervace pouze dle individuální domluvy.

V případě dotazů nebo v případě, že jste si již vybrali zájezd a rádi byste benefity a poukázky uplatnili, neváhejte nás jednoduše kontaktovat na info@kiora.cz či na kontaktním telefonním čísle a my už se Vám o vše postaráme.