Nejlevnější eurovíkend Paříž, víkend v Paříži letecky

Facebook
G+
Instagram
Kontaktujte nás
Nejlevnější eurovíkendy do Paříže

Eiffelova věž, romantický výlet lodí po Seině či módně oblečení lidé, kteří si užívají den při kávě s croissantem? Ano, to je Paříž!

Co vidět v Paříži?

Prozkoumejte přitažlivá zákoutí tohoto podmanivého města, projděte se po slavné Champes-Elysées a vyfoťte se před slavným Vítězným obloukem či před katedrálou Notre-Dame. Podívejte se na tajemný úsměv Mony Lisy v Louvru a dílo Picassa v Centre Pompidou. Dopřejte si luxusní nakupování ve světovém obchodním domě Galeries Lafayette nebo vyražte na některý z bleších trhů. Ve večerních hodinách můžete povečeřet vynikající francouzskou kuchyni v restauracích oceněných michelinskou hvězdou či popíjet šampaňské v střešním baru, zatímco budete hledět na třpytící se světla Eiffelovy věže.

Nezapomeňte se podívat na paláce Versailles nebo se vydejte na výlet do Disneylandu. Vynechat byste neměli ani jednu z nejznámnějších památek, kterou je pařížská Invalidovna (Les Invalides). Moderní architekturou se pokochejte v obchodní čtvrti La DéfenseNezapomenutelným zážitkem jsou vzrušující show ve slavné Moulin Rouge.

Povinností je jednoznačně návštěva baziliky Sacré-Cœur, která se nachází na vrcholku kopce Montmartre a je jedním z nejviditelnějších pařížských monumentů. Při výstupu k němu nesmíte minout Náměstí malířů (Place du Tertre) se širokou nabídkou restaurací a kde budete moci obdivovat obrazy pouličních malířů a odnést si odtud svůj portrét. 

Nakupování v Paříži

Vychutnejte si nádherný výhled z vlajkové lodi obchodních domů - Galeries Lafayette, navštivte exkluzivní Chanel na místě původního butiku v ulici Rue Cambon, projděte se po Rue de Rivoli, popřípadě navštivte bleší trh Marche aux Puces de St-Ouen. Co se týče nákupu, v Paříži je nepřeberné množství nákupních center a nákupních možností.

Paris City Hop on – Hop off

Pokud chcete největší skvosty pařížské architektury vidět co nejrychleji a pohodlně, zakupte si dvoudenní jízdenku na Paris City Hop-on-Hop-off Tour. Nastupte u kultovní Eiffelovy věže, zastavte se na majestátním Arc de Triomphe a projděte se po rušné Champs-Elysées. Obdivujte slavná umělecká díla včetně tajemné Mony Lisy ve světoznámé galerii Louvre. Vychutnejte si nádherný výhled z dvoupatrového autobusu a poslouchněte si při jízdě komentář k jednotlivý památkám. Vystoupit a nastoupit do autobusu můžete kdykoliv.

Jak se dostat do Paříže?

Do Paříže se dá dostat téměř všemi způsoby, nicméně nejvíce pohodlnou je jednoznačně varianta leteckou přepravou. Z Prahy létají letadla několikrát denně a to jak na letiště Charles de Gaulle tak i na letiště Paris – Orly. Do centra se dostanete pohodlně vlakem. Nízkonákladové aerolinie využívají také vzdálenější letiště Beauvais, ze kterého vás dopraví do centra města autobus. Letenky se dají koupit velmi levně – i kolem 1500 Kč za zpáteční let. Další nejdostupnější variantou je poté poznávací zájezd autobusem.

Počasí Paříž

Sleva 500