Výhody dovolená s německými kancelářemi, proč s německou CK

Facebook
G+
Instagram
Kontaktujte nás
Proč cestovat s německými cestovkami

Zájezdy zakoupené přes německou cestovní kancelář sebou nesou určité výhody, díky kterým tento způsob nákupu dovolené začíná preferovat čím dál tím více Čechů. 

Výhody cestování s německými cestovkami

Výhoda č. 1 Kvalita poskytovaných služeb

Ač se rozdíly v poskytovaném servisu už pomalu tenčí, stále patří servis klientům německých cestovek mezi lepší. Poskytovatelé služeb po celém světě mají německé turisty opravdu v lásce a odráží se to i na servisu, který jim poskytují. Na zákaznickou zkušenosti si Němci velmi potrpí a nestydí říci si o odpovídající standard služeb, za který si zaplatili. Klienti se s německou cestovní kanceláří cítí opravdu velmi komfortně a dostávají opravdu to, za co si náležitě zaplatili.

Výhoda č. 2 Ceny zájezdů jsou většinou levnější

Jak je možné, že jsou obdobné zájezdy někdy až o několik tisícovek levnější než přes české cestovky? Odpovědí je velikost německého trhu, který je oproti tomu českému mnohem větší a hlavně proto si mohou německé cestovky vyjednat s aerolinkami a poskytovateli ubytování výhodnější ceny. Tím mohou tak kolikrát zájezdy být i o tisíce korun levnější než s koupí přes tuzemskou cestovní kancelář - platí hlavně u některých typů zájezdů (hlavně u dražších zájezdů).

Zájezdy německé CK

Výhoda č. 3  Soukromí a nižší pravděpodobnost, že potkáte na dovolené Čechy

Ne všem vyhovuje letět na dovolenou a mít kolem sebe v letadle a v hotelu opět Čechy. Co si budeme povídat – když chcete vycestovat z České republiky, hledáte soukromí a chcete si odpočinout a nepotřebujete všude slyšet češtinu. Zároveň by bylo fajn určitě poznat i kulturu státu, kam jste si dovolenou zakoupili, nemyslíte?:)

Výhoda č. 4 Téměř nulová pravděpodobnost úpadku CK

V naší nabídce zájezdů jsou pouze cestovní kanceláře, které jsou pojištěné proti úpadku dle evropských směrnic. Není třeba mít obavy o své prostředky, cestování s německou CK je mnohem bezpečnější. 

Výhoda č. 5 Pohodlnější létání, přímé lety a kratší čas strávený na letištích

Kdo pravidelně cestuje i do vzdálenějších destinací, tak určitě bude souhlasit, že posedávání po letištích není úplně nejlepší forma zábavy. Výhodou je, že z německých a rakouských letišť je mnohdy zajištěn přímý let bez mezipřistání a ušetříte tak čas při samotné cestě - například z Vídně či Mnichova. Většina zahraničních cestovek nabízí také zvýhodněné ceny parkingu na letištích, další přídávají zdarma také možnost dopravy s Deutsche Bahn (německé dráhy) při cestě na letiště a z něj.  

Nemáte ještě stále vybráno? Vyberte si zájezd ZDE a vyzkoušejte si výbornou kvalitu a servis německých cestovek!

>> Zájezdy německých cestovek <<

Sleva 500