LYŽOVÁNÍ NĚMECKO 2018, Dovolená v Německu 2018

Facebook
G+
Instagram
Kontaktujte nás
LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY NĚMECKO 2018

Německo a lyžování v Německu

Zimní dovolená a zájezdy za lyžováním do Německa jsou stále populárnější! Vyberte si svou lyžařskou dovolenou nyní za akční ceny. Lyžařské zájezdy do Německa se skipasy či pouze ubytování v top střediscích pouze u CA Kiora. Dovolená na horách, to je dovolená s Kiorou.  

Německo je další vyhledávanou destinací mezi českými lyžaři. Dlouhé a výborně upravované sjezdovky, moderní lanovky, služby na vysoké úrovni, velmi dobrá dostupnost, dělá z Německa ideální cíl dovolené pro toho, kdo preferuje hlavně pohodové rodinné lyžování.

Lyžařské zájezdy do Německa jsou stále populárnější. Zimní dovolená a zájezdy za lyžováním do Německa jsou právě prodeji. Vyberte si z naší nabídky zájezdů do Německa a užijte si svou zimní dovolenou. 

Sice Německo nenabízí žádné větší propojené areály, v oblasti technologií, zasněžování a modernizace lanovek je v porovnání s alpskými sousedy pozadu, ale přesto tu najdeme příjemná střediska, která jsou orientovaná spíše na rodinné lyžování a levnější pobyty.

Lyžařské střediska Německa

Nejlepší podmínky k lyžování v Německu jsou v Bavorských Alpách. Nejznámějšími středisky jsou Garmisch - Partenkirchen a Oberstdorf. Právě v lázeňském Oberstdorfu začíná každý rok slavný závod Turné čtyř můstků a také se zde konají závody Tour de Ski.

Garmisch-Partenkirchen

Ga-Pa je nejznámější lyžařské středisko Německa s možností lyžování v 6 oblastech - Wank, Eckbauer, Hausberg, Kreuzeck, Alpspitz a Zugspitze. K dispozici je zde 120 km sjezdových tratí, 38 vleků, ale i 40 km běžeckých tratí. Pokud si pořídíte permanentku Happy-Ski-Card, lze využívat i nedaleké střediska v Rakousku, čímž máte k dispozici dalších skoro 70 vleků a 200 km sjezdových tratí.  Středisko je typické jak bavorskými tradicemi a nabízí bohaté možnosti k odreagování po celodenním lyžování v podobě barů, diskoték či plaveckém bazénu nebo lázeňském parku.

Allgäu

Další zajímavou oblastí k lyžování v Německu je Allgäu s 500 kilometry nejrůznějších sjezdových tratí v nádherné horské scenérii. Allgäu ideálně kombinuje sport, odpočinek a wellness. Lyžování si užijete v největším německém lyžařském areálu Fellhorn-Kanzelwand, který lze sjíždět jak z německé, tak i z rakouské strany. 

Berchtesgaden

Lyžařské centrum Berchtesgaden, který je nejblíže České republiky, leží v jihovýchodní části Horního Bavorska, se řadí mezi střediska rodinného typu a nabízí 57 km lyžařských tratí v nadmořských výškách mezi 1 300 až 1 650 metrů nad mořem. Na místních perfektně upravených tratích a za minimální účasti dalších lyžařů máte ideální podmínky pro bezpečné a kvalitní lyžování. Při své návštěvě nezapomeňte vynechat návštěvu lázní Watzmanntherme v Berchtesgadenu.

Ledovec v Německu

Jediný ledovec Německa se nachází na hoře Zugspitze. Je známý především sjezdovkou Kandahar, na které se koná závod Světového poháru. 

Proč právě jet lyžovat do Německa?

  • Špičkové lyžařské středisko v Garmisch-Partenkirchenu

  • Výborně dopravní dostupnost (neplatí se zde zatím dálniční známky)

  • Ski areály vhodné pro rodinné lyžování a pro příznivce nordického lyžování

VYBRANÉ LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY DO NĚMECKA:

Feriendorf Schwarzholz

Feriendorf Schwarzholz

Německo

6 dní    3.11.2018

Strava: Bez stravy  

vlastní

Winterberg Resort

Winterberg Resort

Německo

3 dny    31.10.2018

Strava: Snídaně  

vlastní

Chalety Lampllehen

Chalety Lampllehen

Německo » Bavorské Alpy » Berchtesgaden

5 dní    1.12.2018

Strava: Polopenze  

vlastní

Oberhof

Oberhof

Německo

3 dny    28.8.2018

Strava: Polopenze  

vlastní

Bergland Hof

Bergland Hof

Německo

3 dny    4.1.2019

Strava: Ultra all inclusive  

vlastní

Berghotel Hoher Knochen

Berghotel Hoher Knochen

Německo

3 dny    1.11.2018

Strava: Snídaně  

vlastní

Traunbachhäusl

Traunbachhäusl

Německo

4 dny    18.10.2018

Strava: Snídaně  

vlastní FM

Gästehaus Alpina

Gästehaus Alpina

Německo

3 dny    28.12.2018

Strava: Snídaně  

vlastní

Gästehaus Achental

Gästehaus Achental

Německo

3 dny    15.3.2019

Strava: Snídaně  

vlastní

Landhaus Haug

Landhaus Haug

Německo » Allgäu

4 dny    4.4.2019

Strava: Bez stravy  

vlastní

Stránka 1 z 3, zobrazeno 10 nabídek z 29 celkem, od 1. do 10. nabídky.

Sleva 500