Cestovní agentura,pobytové zájezdy,poznávací zájezdy,zájezdy zahraničních cestovních kanceláří,last minute zájezdy,eurovíkendy,lyžařské zájezdy,lázeňské pobyty,plavby,sportovní zájezdy,zájezdy pro skupiny,zájezdy na míru,prodej letenek,pronájem ubytování

Facebook
G+
Instagram
Kontaktujte nás
O CESTOVNÍ AGENTUŘE KIORA

Cestovní agentura KIORA je jeden z největších poskytovatelů služeb cestovního ruchu u nás.

Spolupracujeme s největšími cestovními kancelářemi na trhu, a proto nabízíme nejširší výběr pobytových (viz pobytové zájezdy) a poznávacích zájezdů (viz poznávací zájezdy).

Několikrát denně aktualizované last minute zájezdy a first minute zájezdy od kanceláří pojištěných proti úpadku zajišťují čerstvá data pro pohodlné hledání dovolené.

Eurovíkendy do nejoblíbenějších velkoměstlyžařské zájezdy se skipasy, wellness a lázneňské pobyty, mořské plavbysportovní zájezdy a ještě více nabízíme za bezkonkurenční ceny. Levné letenkyvnitrostátní a mezinárodní autobusové jízdenky, zprostředkování ubytování, pronájem automobilů po celém světě, výhodné cestovní pojištění a víza do zahraničí Vám zajistíme 7 dní v týdnu.

Nevyberete si však z nabídky zájezdů? Napište nám, připravíme zájezd na míru. Neváhejte se na nás obrátit s Vašimi cestovatelskými sny, my jsme připraveni Vám pomoci je uskutečnit.

Garantujeme individuální přístup ke každému z Vás, protože Vy a Vaše spokojenost jsou pro nás to nejdůležitější.

Sleva 500