O NÁS

Facebook
G+
Instagram
Kontaktujte nás
O NÁS

 Milí návštěvníci a klienti,

dovolte nám se na této stránce v krátkosti představit.

Cestovní agentura KIORA, se sídlem Lonkova 467 v Pardubicích, IČ 88652777, je oprávněna provozovat činnost cestovní agentury na základě živnostenského listu. Předmětem činnosti agentury je prodej zájezdů cestovních kanceláří, se kterými má uzavřenou řádnou obchodní smlouvu o zprostředkování prodeje zájezdů. Všechny zájezdy nabízené na www.kiora.cz jsou poskytované pouze cestovními kancelářemi, které jsou pojištěné proti úpadku.

Garantujeme individuální přístup ke každému z Vás, protože víme, že jste pro nás to nejdůležitější. 

Jednou z inspirací k založení cestovní agentury byly i negativní zkušenosti s jinými agenturami při vlastním cestování. Naší politikou je získání stálých věrných klientů, kteří budou s našimi službami maximálně spokojeni. Jsme si vědomi, že tato věrnost se dá vybudovat pouze při maximální spokojenosti.

A k této maximální spokojenosti přidáváme ještě garanci nejlevnějších zájezdů na trhu. Najdete někde levnější zájezd než u nás? Půjdeme s cenou ještě níže! 

Kromě nejširší nabídky poznávacích a pobytových zájezdů českých cestovních kanceláří nabízí agentura také zájezdy německých cestovních kanceláří. 

Prostřednictvím našich webových stránek si ve spolupráci se společností Student Agency, s.r.o.  můžete dále online rezervovat jednak letenky do celého světa za nejnižší ceny a zároveň i vnitrostátní a mezinárodní autobusové jízdenky. Mezi další služby pro Vaše cestování nabízíme možnost si zakoupit cestovní pojištění, rezervovat si pronájem automobilu u smluvního partnera společnosti AVIS nebo parkování na letišti Ruzyně za bezkonkurenční ceny.

I přesto si z nabídky zájezdů nevyberete? Nevadí, my pro Vás připravíme cestu na míru! Máme bohaté zkušenosti s individuálním cestováním, proto se neváhejte na nás obrátit s Vašimi cestovatelskými sny, jsme připraveni Vám pomoci je uskutečnit. Přesvědčíme Vás, že Vy, naši klienti, jste pro nás na prvním místě a že to s Vámi myslíme opravdu vážně.

S námi již nemusíte cestovat jen prstem po mapě.

Mnoho nezapomenutelných cestovatelských zážitků Vám přeje 

Tým Cestovní agentury KIORA 

 

Sleva 500