plavby s all inclusive, okružní plavby lodí

Facebook
G+
Instagram
Kontaktujte nás
Okružní plavby lodí - TIP!

Vyzkoušejte něco nového, vyzkoušejte svou příští dovolenou na lodi!

Plavba lodí jako dovolená je skvělý zážitek. Vyberte si z nabídek okružních plaveb po Středomoří, Karibiku a mnoha dalších oblastí. Luxusní lodě, plavby po moři, kde zkombinujte poznání s odpočinkem. Plavby s all inclusive rezervujte již nyní.

Okružní plavby Středozemní moře

Okružní plavby Středozemní moře

Okružní plavby Baltické a Severní moře

Okružní plavby Baltské a Severní moře

Okružní plavby Atlantický oceán

Okružní plavby Atlantický oceán

Okružní plavby Karibik

Okružní plavby Karibik

Okružní plavby Tichý oceán

Okružní plavby Tichý oceán

Okružní plavby Indický oceán

Okružní plavby Indický oceán

Okružní plavby Mexická riviéra

Okružní plavby Mexická riviéra

Říční plavby po Evropě

Říční plavby po Evropě

 

Okružní plavby lodí = výborná návyková dovolená

Stalo se vám při výběru dovolené, že se přebíráte katalogy se zájezdy a stále ne a ne narazit na něco zajímavého, protože jste již na podobných zájezdech byli několikrát? Máme pro vás návrh, vyzkoušejte některou z plaveb!

Ale pozor, tento typ dovolené, která kombinuje poznání spolu s odpočinkem, bývá velmi návykový. V ceně plavby je vždy kompletní plná penze a připravte se na to, že vás čeká opravdu úžasný zážitek.

Proč dovolená na lodi?

Okružní plavby po moři, to je obecně snadný a pohodlný způsob, jak cestovat a poznávat více zemí najednou. Svůj kufr si vybalíte jen jednou při nástupu do lodi, poznáte to nejlepší z regionu, ve kterém jste lodí na dovolené a nakonec opět vystoupíte v první destinaci.

Skvělé lákadlo proč si vybrat právě tento typ dovolené je možnost probuzení se v dopoledních hodinách vždy v jiném fantastickém světovém městě nebo přístavu. Mezitím se necháte rozmazlovat luxusem, které nabízejí lodě, které jsou již na první pohled naprosto fascinující. Většina lodí nabízí výjimečný komfort a špičkové technologie, navštívit zde můžete vynikající restaurace, bary, plavecké bazény, vířivky, tobogány, sportovní hřiště, fitness a posilovny, divadla, kina, kasina, diskotéky, nákupní centra, využívat nadstandardních služeb jako například lázeňské procedury, masáže, kadeřnické služby, zkrátka se nechat rozmazlovat. A opravdu, na lodi není čas, ani prostor na nudu.

Nejoblíbenější destinace

Nejoblíbenějšími oblastmi pro plavby jsou určitě oblast Středozemí a Karibik. Užívejte si například skvělou 12-ti denní plavbu, která vás zavede od Říma přes Barcelonu a Malagu i na návštěvu na Madeiru a Kanárské ostrovy. Cestou vás čeká také zastávka v marocké Casablance a cesta zpět do krásného Říma.

Dále jsou v naší nabídce kromě plaveb po Středozemním moři a Karibiku také plavby po Mexické riviéře, Indickém, Tichém a Atlantickém oceánu, ale i do mnoha jiných a exotických zemí. Velmi populární jsou plavby ze Spojených arabských emirátů. Kdo by chtěl zůstat v Evropě, ale neláká ho návštěva jižních zemí, může využít zajímavých plaveb v Baltském a Severním moři. Vůbec ty nejpopulárnější plavby na severu vedou k norským fjordům, na Island až po Grónsko nebo do pobaltských zemí či ruského Petrohradu.

Standardní plavba obecně trvá kolem jednoho týdne a pravidlem je, že skoro každý den navštívíte jinou destinaci. Lodní společnosti svým cestujícím nabízejí širokou nabídku fakultativních výletů, ale meze se nekladou ani těm, kdo chtějí poznávat místa individuálně.

Vyberte si svou plavbu dle oblasti, kterou byste rádi poznali. Pokud máte speciální přání na plavbu, neváhejte nás kontaktovat.

Sleva 500