Plavby Tichý oceán, plavby Pacifik

Facebook
G+
Instagram
Kontaktujte nás
Plavby Tichý oceán

Havajské ostrovy, Austrálie, Nový Zéland, Fiji, Nová Kaledonie, Vanuatu, ale i Galapágy, to všechno jsou destinace, na které se s námi můžete vydat a objevovat díky plavbě lodí.

Plavby Tichý oceán a okružní plavby po Pacifiku jsou skvělá varianta netradiční dovolené. Vyberte si plavby na exotické ostrovy na palubě luxusních lodí. Plavby all inclusive z Austrálie, plavby do Tichomoří (Fiji, Vanuatu, Nový Zéland, Nová Kaledonie). Levné plavby Havajské ostrovy rezervujte již nyní. Okružní exotické plavby do celého světa, last minute plavby, plavby all inclusive rezervujte co nejdříve.

Skutečným zážitkem je určitě plavba lodí po Havajských ostrovech. Na některé plavby se můžete vydat z americké pevniny, některé z plaveb jsou okružní přímo z Havajských ostrovů (loď Pride of America, která je vlastněna Norwegian Cruise Lines, je jediná loď, která pořádá celoroční okružní plavby po Havajských ostrovech, aniž by musela kotvit v přístavu na území jiné země). Navštivte tyto nádherné ostrovy a obdivujte přírodní scenérie vulkanických ostrovů, místní kouzelné zátoky, pozorujte velryby či využijte skvělé podmínky pro surfing nebo potápění s obrovskými želvami. Havaj nabízí aktivit opravdu spousta, proto je oblíbenou destinací nejen pro líbánky. Zahrajte si na ukulele, tančete hula hula, zkrátka se bavte a poznejte všechny ostrovy Havaje Maui, Oahu, Kauai a Big Island. Každý ostrov je jedinečný s různým podnebím a atrakcemi.

Oahu je třetí největší ostrov na Havaji a má největší populaci. Většina návštěvníků přistává zde v Honolulu, kde najdete vynikající noční život, prvotřídní nakupování, a některé z nejoblíbenějších pláží na světě, včetně slavné pláže Waikiki. Maui je často volen jako nejlepším ostrov na světě pro jeho uvolněnou a příjemnou atmosféru. Big Island je ideální pro milovníky přírody a turisty, které zejména potěší mnoho různých tracků, které ostrov nabízí. Kauai je známý jako "Zahradní ostrov", budete tu obklopeni svěží zelení, obdivovat můžete jedny z nejvyšších útesů světa a navíc je to jeden z nejméně navštěvovaných ostrovů, takže budete mít možnost obdivovat krásy bez davů turistů.

Pokud jste někdy snili opravdu po luxusní dovolené, poznejte s námi domovy klokanů, koal a kiwi. Vyberte si jednu z několika variant plaveb do Austrálie, Nového Zélandu a ostrovů Jižního Pacifiku a prožijte mimořádnou dovolenou jako nikdo jiný. Přístavy po cestě jsou okouzlující destinace, jako je Sydney, Melbourne, Wellington, Christchurch, Tasmánie, Fidži, Vanuatu a nedaleký Mystery Island a další. Pokud jste někdy snili o exotické plavbě do Jižního Pacifiku, toto je právě to, co byste měli zkusit.

Užijte si úchvatné západy slunce na Fidži, nechte se inspirovat na Vanuatu dramatickou přírodní krajinou a prozkoumejte bohaté francouzské dědictví Nové Kaledonie - plavba na tichomořských ostrovech nabízí zkrátka maximální zábavu a relaxaci. Nákupní nadšenci budou milovat místo Nouméa v Nové Kaledonii, kde objeví barevné obchody a elegantní butiky, místo potěší i znalce jídla ve francouzském stylu, milovníci přírody budou v úžasu z nádherných smaragdových lagun a velkolepých borovic.

Vanuatu je pro mnoho návštěvníků snovou tropickou destinací. Můžete ochutnat gurmánské místní jídlo, navštívit tradiční vesnice, potápět se kolem ztroskotaného luxusního parníku či dokonce prozkoumat aktivní sopku na tomto sluncem zalitém ostrově.

Vydejte se z novozélandského největšího města Aucklandu po východním pobřeží Severního i Jižního ostrova a poznejte ty nejlepší místa na pobřeží. Před vyplutím do Austrálie se zastavíte na tom úplně top místě Nového Zélandu – Národní park Fiordland a jeho Milford Sound. Vybrat si můžete okružní plavby, nebo i jednosměrné plavby s nástupem jak v Austrálii, tak Novém Zélandu.

Multikulturní Melbourne a přátelské Sydney budou jen třešničky na dortu po fantastické plavbě, na kterou budete těžce zapomínat a budete se chtít ještě jednou vrátit. Jednou ze zastávek na vybrané plavbě je i tajemná Tasmánie s nádhernou přírodou. To vše si užijete na lodích té nejvyšší úrovně, na palubě budete moci navštěvovat několik restaurací, bary a kluby, bazény, vířivky, zacvičit si aerobik, zahrát volejbal, basketbal nebo tenis, stolní tenis, využít fitness centrum, běžeckou dráhu, lázně s wellness procedurami, saunou a salónem krásy, kadeřnictví, divadlo, kasino, galerie, nákupní centrum atd.

VYBRANÉ PLAVBY PO PACIFIKU:

Stránka 1 z 21, zobrazeno 10 nabídek z 201 celkem, od 1. do 10. nabídky.

Pro výběr plavby, která vyhovuje Vašim představám co nejvíce, se můžete inspirovat v naší nabídce.