Nejlevnější dovolená Isla Coche

Facebook
G+
Instagram
Kontaktujte nás
Detail destinace

Isla Coche Venezuela - transparent

Isla de Coche (Isla Coche)

Isla Coche je jedním ze tří ostrovů, které tvoří venezuelský stát Nueva Esparta, který se nachází v Karibiku mezi Isla la Margaritou a pevninskou Venezuelou. Ostatní dva ostrovy jsou právě Isla la Margarita a nejmenší Cubagua.

Ostrov se rozkládá na ploše 55 km2 s populací asi 9 tisíc obyvatel. Nejvyšší vrchol ostrova je 60 m nad mořem. Podnebí je tropické s průměrnou teplotou od 27 do 38 stupňů Celsia. Ostrov se nachází 12 km od pobřeží ostrova Margarita. Na Coche se dostanete rychlým člunem, který vyplouvá přibližně každou hodinu od 07:30 do 18:30 z El Yaque Paradise Hotelu na Margaritě. Člunem doplujete až ke Coche Paradise Hotelu na pláži Playa Punta. Transfer kolem 30 minut a už jen plavba tímto člunem může pro někoho být velmi zajímavým zážitkem.

Isla Coche má jedinečnou polohu, díky níž má vynikající předpoklady pro výbornou dovolenou. Na západě ostrova jsou dobré podmínky pro windsurfing a kiteboarding. Na ostrově si můžete zapůjčit jízdní kola a prozkoumat ostrov, nezapomeňte se však pravidelně mazat opalovacím krémem, jelikož mnoho mraků přes rok tu neuvidíte. Vyjeďte například z Las Salinas a cestou k Playa El Coco můžete vidět úžasnou krajiny a pouštní pláně plné barevných kopců, díky kterém dostaly přezdívků "malý Grand Canyon". Rovněž si lze na ostrově pronajmout automobil. 

Pláž na Isla Coche

Při Vaší návštěvě určitě doporučujeme návštěvu pláže Love Beach (El Amor Beach), která je jako stvořená pro zamilované. Voda je tu kříšťálově čistá a pláž krásně bílá.

Na ostrově se nachází kvalitní hotely, které nabízejí turistům veškeré potřebné vybavení pro příjemný pobyt. Z ostrova se rovněž nabízejí poznávací zájezdy na sousední Isla de Margaritu a pevninskou Venezuelu. 

Isla Coche zájezdy  Dovolená Isla Coche  Isla Coche last minute zájezdy  Pobytové zájezdy Isla Coche  Isla Coche all inclusive zájezdy

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání


Sleva 500