Nejlevnější dovolená Isla Margarita

Facebook
G+
Instagram
Kontaktujte nás
Detail destinace

Isla Margarita Venezuela - transparent

Isla de Margarita

Isla de Margarita je ostrov, který objevil v roce 1498 Kryštof Kolumbus při své výpravě do Nového světa. Isla de Margarita je největší ostrov Venezuely a leží v Karibském moři u přibližně 38 km od severního pobřeží pevninské Venezuely.

Společně s ostrovy Isla de Coche a Isla de Cubaqua tvoří venezuelský stát Nueva Esparta. Hlavním městem státu Nueva Esparta s populací kolem 420 tisíc obyvatel je La Asunción.

Pobřeží zde patří k těm nejkrásnějším na světě, bělostný písek, průzračné moře a palmy jsou zde samozřejmostí. Isla de Margarita je dokonalé místo pro Vaši dovolenou, teploty se zde pohybují celý rok okolo 30 °C.

Západní část ostrova tvoří poloostrov Macanao, který není osídlen a je s Margaritou spojen úzkým písečným srpem v oblasti mangrovové laguny La Restinga. Na poloostrověnaleznete překrásnou přírodu a malebné pláže. Naopak východní část ostrova je více obydlená a vyspělá.

Dále na západ od Isla de Margarity leží nejrozsáhlejší karibský korálový atol Los Roques či souostroví Los Frailes, které jsou rájem pro potápěče a jachtaře.

Největší město na ostrově Margarita je Porlamar, kde najdete spoustu obchodů a dobrých restaurací. Mimo sezonu zde žije kolem 85 000 lidí, v sezoně kolem 125 tisíc.

Doprava na ostrov

Na ostrov na mezinárodní letiště Santiago Mariño International Airport, které se nachází 25 km od města Porlamar, létají přímé lety z Caracasu a jiných venezuelských měst, stejně tak pravidelné i charterové lety z řady severoamerických a evropských měst. Letiště je bezcelní zónou (možnost nákupu levného alkoholu, elektroniky, sýrů, čokolády atd.) a i proto je ostrov jedna z nejoblíbenějších destinací Venezuelanů. Ti sem jezdí zejména během Vánoc a Velikonoc a od července do poloviny září.

Lodí se lze na ostrov dopravit z Puerto La Cruz, Cumany či La Guairy.

V posledních letech se na ostrově prudce zvýšila trestná činnost. Někteří tour operátoři se dokonce stáhli z ostrova a i proto je frekvence letů na ostrov menší.

Isla Margarita pláž

Pláže Isla de Margarita

Na ostrově najdete více jak 50 nádherných pláží, které jsou roztroušené po 150 km pobřeží a víceméně jsou všechny veřejně přístupné. Pouze některé hotely mají pro veřejnost přístup velmi omezený. Mezi nejoblíbenější pláže patří Playa El Agua na severu, která je více jak 4 km dlouhá a je pokrytá jemným pískem. Je velmi vhodná pro rodiny s dětmi, naleznete tu hotely, vodní park s tobogány, skluzavkami a další atrakce.

Pláže Moren, El Silguero, Pampotar, ale hlavně Play El Yaque jsou mezinárodně známé jako vynikající místo pro windsurfing a kitesurfing. Playa Parguito patří mezi nejnavštěvovanější pláže ostrova s palmami, restauracemi, bary, čistou a teplou vodou.

Zájezdy Isla de Margarita  Isla de Margarita letecky  Last minute Isla de Margarita  Poznávací zájezdy Isla de Margarita  Ubytování Isla de Margarita  

Margarita letecky  Dovolená Margarita   

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Výsledky hledání
Venezuela » Isla Margarita Hotel Flamenco Villas starstarstar
Hotel
letecky
Praha
All inclusive
Hodnocení:
3,6 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
50 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
Datum Délka Strava Doprava Cena
 31.8.2018 9 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 55 990 Kč Detail
 7.9.2018 9 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 55 990 Kč Detail
 14.9.2018 9 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 55 990 Kč Detail
Venezuela » Isla Margarita Hesperia Isla Margarita starstarstarstarstar
Hotel
letecky
Praha
All inclusive
Hodnocení:
5,3 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
 24.8.2018 9 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 63 990 Kč Detail
 31.8.2018 9 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 63 990 Kč Detail
 7.9.2018 9 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 63 990 Kč Detail

další nabídky >