co vidět v Dominikánské republice, top Dominikánská republika

Facebook
G+
Instagram
Kontaktujte nás
Co vidět v Dominikánské republice

Krásné pláže, skvělé potápění, koloniální památky, to řadí Dominikánskou republiku na cestování mapě mezi nejoblíbenějších destinace na celém kontinentu. Co vidět v Dominikánské republice, podívejte se na místa, které si při návštěvě Dominikánské republiky nenechte ujít.  Zájezdy na Dominikánskou republiku jsou právě v prodeji a my jsme pro vás vybrali ty nejlepší atrakce Dominikánské republiky a nejkrásnější místa Dominikánské republiky, abychom vás trochu nalákali na tuto destinaci. Země je známá pro svou své bílé pláže a nabízí spoustu aktivit, jak zde trávit čas. Zde je 5 nejlepších míst, které byste při návštěvě Dominikánské republiky určitě neměli vynechat. Takže zde jsou, jdeme na to...

Top 5 míst, které byste neměli v Dominikánské republice vynechat

1.    Koloniální zóna v Santo Domingu

Santo Domingo je nejstarším, trvale obydleným městem na celém území dnešní Ameriky. Udělejte si procházků po koloniálním jádru Santa Dominga, které vás upoutá již v prvním okamžiku a nasajte atmosféru koloniálního Španělska 16. století.  Na jednu stranu můžete jít po stopách dávných pirátů a dobyvatelů, navštívit památky jako Kolumbův dům a muzeum Las Casas Reales, ale i nakupovat CD obyčejných domácích tvůrců.

2.     Relax na Playa Rincón

Plaž Rincón je považována za jednu z nejkrásnějších pláží světa a pokud se na ní dostanete, určitě toto tvrzení nebudete vyvracet. Rincón je dlouhá písečná pláž s palmami a azurovým mořem, lemovaná hustou vegetací a zalesněnými kopci, na které si každý najde to své místo klidu.

3.    Las Galeras

Tato ospalá rybářská vesnička na konci východního konce poloostrova Samaná je branou do světa klidu. Málo turistů a tedy menší rozvinutost oblasti dělá tuto oblast typicky nenarušenou cestovním ruchem. Alespoň na jeden večer si zajděte do restaurace El Cabito, odkud lze zahlédnout migrující velryby a sem tam i delfíny.

4.    Bahia de Las Águilas

Místo odlehlé a na absolutní samotě, to je Bahia de Las Águilas. Neuvěřitelný 10km dlouhý pás žlutého písku, na který se lze dostat pouze lodí. Pokud se sem dostanete, tak kromě vás tu nebude žádný turista kromě vás a to dělá z tohoto místa jedno z nejkrásnějších v zemi.

5.    Bávaro

Bávaro je turistická oblast u Punta Cana, ležící v provincii La Altagracia. Tato 35 km dlouhá pláž je považována za nejkrásnější a nejpopulárnější na východním pobřeží ostrova. Hotelová zařízení, která se zde nacházejí se označují za jedny z nejlepších, široké bělostné pláže a bezpečné a klidné moře patří neodmyslitelně k této oblasti.

>> zpět na destinaci Dominikánská republika <<

 

Sleva 500